Comité leden

MCC XXX
Catharina De Rechter (Voorzitter), (PR), Isabelle Van Bokhoven (Secretaris), Lars Nieuborg (Veiligheid), Brent Baeyens (Veiligheid), Lisa Decock (Pers & VIP), Achim Vandierendonck (Webmaster), Stef Bondroit (Webmaster), Jeroen Constant, Anna Victor, Levi De Quick, Tibo Wylein, Hanne Bluekens, Benny Reubens, Roselien Van Gucht, Maxime De Huyvetter, Emile van Hecke

MCC XXIX
Maxime De Huyvetter (Voorzitter), Jeroen Constant (Vice-Voorzitter), Roselien Van Gucht (Penningmeester), Anna Victor (PR), Annelies Walravens (Secretaris), Lars Nieuborg (Veiligheid), Lisa Decock (Veiligheid), Annabelle Vyncke (Veiligheid), Jonas Decock (Pers & VIP), Achim Vandierendonck (Webmaster), Stef Bondroit (Webmaster), Catharina De Rechter, Benny Reubens, Leen Desmedt, Iben Oosterlynck, Levi De Quick, Isabelle Van Bokhoven, Wouter Benoot

MCC XXVIII
Leendert Jacobs (Voorzitter), Maxime De Huyvetter (Vice-Voorzitter), Roselien Van Gucht (Penningmeester), Olivier Vandeportaele (PR), Emy (PR), Jasse (Secretaris), Jeroen Constant (Veiligheid), Flor Velle (Webmaster), Levi De Quick, Lodewijk Claeys, Emile, Cheyenne Peynsaert, Sibout De Laender, Friso Griffioen, Julie Vlaminck, Catharina De Rechter, Benny Reubens

MCC XXVII
Flor Velle (Voorzitter), Aron Bauwens (Vice-voorzitter), Benny Reubens (Penningmeester), Lowie Beirnaert (Secretaris), Maxime De Huyvetter (PR), Olivier Vandeportaele (PR), Quinten Claeys (Pers & VIP), Jeroen Constant (Veiligheid), Simon Vanhaverbeke (Webmaster), Leendert Jacobs, Sibout De Laender, Lodewijk Claeys, Roselien Van Gucht, Catharina De Rechter

MCC XXVI
Thijs Vandenborre (Voorzitter), Laurent Van Avermaet (Vice-voorzitter), Benny Reubens (Penningmeester), Sibout De Laender (Secretaris), Maxime De Huyvetter (PR), Niels Van De Casteele (Pers & VIP), Leendert Jacobs (Veiligheid), Simon Vanhaverbeke (Webmaster), Flor Velle (Webmaster), Xeno De Vriendt, Sari Sy, Jorn Van Polfliet, Roselien Van Gucht, Olivier Vandeportaele, Aäron Lepercq

MCC XXV
Thijs Vandenborre (voorzitter), Brecht Verhoeve (Vice-voorzitter), Benny Reubens (Penningmeester), Rob Lannoy (Secretaris), Maxime De Huyvetter (PR), Sam Van Cleemputte (Pers & VIP), Sari Symoens (Veiligheid), Julien Marbaix (Webmaster), Arne Hap, Yasmine Muylle, Robin Syoen, Laurent Van Avermaet, Roy Paridaen, Wouter Vandenberghe

MCC XXIV
Jasper Standaert (voorzitter), Sam Van Cleemputte (Vice-voorzitter), Liesbeth Mouwen (Penningmeester), Glenn Janssens (Secretaris), Maxime De Huyvetter (PR), Norah Schuermans (Pers & VIP), Thijs Vandenborre (Veiligheid), Michiel Tondeur (Webmaster), Wannes Slosse, Sari Symoens, Vincent Cnockaert, Benny Reubens, Roy Paridaen, Siebren Moltzen, Jordi François, Laurent Van Avermaet

MCC XXIII
Lothar 'Lotjer' Arys (voorzitter), Wannes Slosse (vice-voorzitter), Jasper Holvoet (penningmeester), Norah Schuermans (secretaris), Sam Van Cleemputte (Webmaster), Arne Hap (Veiligheid), Joren Delva (Pers en VIP), Liesbeth Mouwen, Marianne Godfroid, Bram Verdonck, Jasper Standaert, Sonia Goens, Roy Paridaen, Thijs Castelein

MCC XXII
Jorge Saesen (voorzitter), Anouk De Ridder (vice-voorzitter), Lien De Borre (penningmeester), Arvid De Coster (secretaris), Dieter Vanhove (PR), Lothar 'Lotjer' Arys (Webmaster), Tim De Vreese (Veiligheid), Jordy Sabels (Pers en VIP), Benny Reubens, Bert Van Dycke, Bram Verdonck, Ewout Leys, Jens Vanden Meersschaut, Joachim Crevits

MCC XXI
Quentin Janssen (voorzitter), Sam Coysman (vice-voorzitter), Wim Bekaert (penningmeester), Jens 'Fonke' Vandergucht (secretaris), Pieter-Jan De Groote (PR), Jens Dehens (Webmaster), Jan 'Beffes' Van Malderen (Veiligheid), Dylan De Backer (Pers en VIP), Niels Machtelinckx, Jorge Saesen, Lynn Vercauteren, Ewout Leys, Rien Boete, Joachim Crevits, Mathias Dewelde

MCC XX
Quentin Janssen (voorzitter), Sam Coysman (vice-voorzitter), Pieter-Jan De Groote (penningmeester), Lode Kerckhof (secretaris), Wim Bekaert (PR), Jens Dehens (Webmaster), Mathias Dewelde (Veiligheid), Jesse Verhalle (Pers en VIP), Jelle Demaré, Lyn Verbeken, Jan van Malderen, Ewout Leys, Rien Boete, Joachim Crevits

MCC XIX
Tim Buydts (voorzitter), Stephanie Burick (vice-voorzitter), Niels Machtelinckx (penningmeester), Pieter Vergaert (secretaris), Jonathan Stevens, Jonas Vandenberghe, Tom Vergracht, Quentin Janssen, Kjell Lanoye, Arvid Cardinaels, Tania Vandewalle, Wendel Dhont, Alexandre Delaere, Louis Jeannin

MCC XVIII
Nathalie Schoup (voorzitter), Jeroen Baeken (vice-voorzitter), Lien Verdickt (penningmeester), Tim Buydts (secretaris), Jonathan Stevens, Edward De Veirman, Stephanie Burick, Jonas Vandenberghe, Ilse Vroman, Tom Vergracht, Maxim Vancauteren, Quentin Janssen, Karen Bourlez, Philippe Cappon, Kjell Lanoye

MCC XVII
Jeroen Baeken (voorzitter), Tim Buydts (ondervoorzitter), Kim Vijle (penningmeester), Nathalie Schoup (secretaris), Jonathan Stevens, Ivo van der Veeken, David Verhelst, Edward De Veirman, Jan-Bart De Muelenaere, Gregory Vanhoutte, Stephanie Burick, Kevin De Wolf, Pieter-Jan de Grave, Wouter Degrève, Lothar Van Driessch, Philippe Cappon

MCC XVI
Dirk Hermans (voozitter), Christophe Bostyn (ondervoorzitter), Kim Vijle (penningmeester), Arvid Cardinaels (secretaris), Tom Vanslembrouck, Jan-Bart De Muelenaere, Philippe Cappon, Evy De Lauw, Wouter Degréve, Brecht Cassiman, Jeroen Vonck, Emmelien Werbrouck, Cedric Dierens

MCC XV
Tom Vanslembrouck (voozitter), Dirk Hermans (ondervoorzitter), Kim Vijle (penningmeester), Jan-Bart De Muelenaere (secretaris), Philippe Cappon, David Verhelst, Tom De Ranter, Arvid Cardinaels, Jeroen Vonck, Andy Borgonjon, Arnout Van der Vliet, Joachim Hoerée, Evy De Lauw

MCC XIV
Christophe Bostyn (voorzitter), Nicky Vanthuyne (ondervoorzitter), David Verhelst (penningmeester), Tom Vanslembrouck (webmaster), Jan-Bart De Muelenaere, Vincent Vanhee, David Weinberger, Francis Goudsmedt, Rob Caluwaerts, Tom Vergracht.

MCC XIII
Kris Meert (voorzitter), Nicky Vanthuyne (ondervoorzitter), Björn Blanckaert (penningmeester), Arne Heyse (secretaris), Jan-Bart De Muelenaere, Anneleen Cobbaert, Frank Ketels, Alexander Deweppe, Herlinde Liégeois, Steven Cool, Frederique Roose.

MCC XII
Isabel Ghysbrecht, Anneleen Cobbaert, Nele Demerie, Misja Deridder, Jan-Bart De Muelenaere, Thomas Pieters, Hilde Stevens, Dimitri Feys, Hans Pijpelink, Wendy D'Hondt, Frank Ketels, Nicky Vanthuyne, Joeri Vermeiren, Wim Van Den Bossche, Arne Heyse, Jean Weustenraed

MCC XI
Joa Vandroemme, Wendy D'Hondt, Dimitri Feys, Tom De Vlaminck, Arne Heyse, Stijn Lemmens, Joris Verhulst, Geert Vanderpijpen, Bert Goyvaerts, Isabel Ghysbrecht, Hansj Van Der Bracht, Hans Pijpelink, Hilde Stevens, Bart Vermang, Wim Van Den Bossche, Chriz De Clercq, Jan-Bart De Muelenaere

MCC X
Stijn Lemmens, Nele Vanslembrouck, Christophe Demunter, Olivier Demoor, Claire Weustenraed, Jan-Bart De Muelenaere, Joachim Vandroemme, Edouard Patou, Ignace Dassonville, Mark Ketels, Chriz De Clercq, Tim Van Loo, Geert Vanderpijpen, Hans Pijpelink, Isabel Ghysbrecht, Wim Van Den Bossche, Cedric Stockman

MCC IX
Peter 'Bogey' Bogaert, Ward Capoen, Nele Vanslembrouck, Christophe Demunter, Olivier Demoor, Mike Van Dyck, Nele D'hoop, Dominiek Vandenberghe, Peter 'Lambieman' Lambert, Ignace Dassonville, Arjan Vanderwee, Chriz De Clercq, Jean de Chaffoy, Filip Rooms

MCC VIII
Peter 'Lambieman' Lambert, Christophe Demunter, Saskia 'Sas' Marse, Dieter 'Reuvje' Vanheuverbeke, Sebastiaan 'Seppe' Cielen, Dieter 'Poekie' Vanpoucke, Mike Van Dyck, Joke Ruys, Olivier Demoor, Peter Bogaert, Ward Capoen, Tjerk Gauderis, Eduard Patou, Koen Vossaert, Edwin Maes, Dorian Willems

MCC VII
Peter Lambert, Christophe Demunter, Saskia Marse, Dieter Vanheuverbeke, Patrick Sips, Jordi De Coster, Johan Rollez, Dieter Van Poucke, Seppe Cielen, Mike Van Dyck, Koen Vossaert.

MCC VI
Christophe Demunter, Mike Van Dyck, Peter Lambert, Saskia Marsé, Dieter Vanheuverbeke, Dieter 'poekie' Van Poucke, Johan Rollez, Jordi Decoster, Patrick Sips, Chriz Declercq.

MCC V
Christophe Demunter, Mike Van Dyck, Dieter 'poekie' Van Poucke, Peter Lambert, Saskia Marsé, Ward Verlinde, Guy Van Eeckhout, Nick Sabbe.

MCC IV
Christophe Demunter, Mike Van Dyck, Ann Vanisterbecq, Saskia Marsé, Koen Vossaert, Dieter 'poekie' Van Poucke, Noortje Brantegem.

MCC III
Christophe Demunter, Koen Vossaert, Bart Lievens, Joeri Van Peel, Mike Van Dyck, Philippe Benoit, Dagobert Heijerick, Bart Depreter.

MCC II
Koen Vossaert, Christophe Demunter, Glenn Ticket, Manu Buys, Tom Coenye, Peter Coyles, Karl Cordemans, Sylvie Cauwels, Karl Vossen, Bart Lievens, Stefan De Roos.

MCC I
Koen Vossaert, Christophe Demunter, Peter Coyles, Manu Buys, Tom Coenye, Christophe Deforche, Stefan De Roos, Ronny Verfaillie.